Anasayfa  |  İ.K.  |  İletişim

TR | ENG

HAKKIMIZDA 

Başaran Yatırım Holding’in bir parçası olan Başaran Otelcilik & Turizm İşletmeleri A.Ş.’nin mülk sahibi olduğu Ramada Plaza Trabzon, yine aynı şirket tarafından Ramada Inc. Lisans’ı altında işletilmektedir.

Farklı sektörlerde başarılı projeleri hayata geçirerek büyüyen ve 25 yıldan bu yana birçok yatırıma imza atan Başaran Yatırım Holding günümüzde; Gıda, Yatçılık, Finans, İnşaat, Turizm, Havacılık, Çimento ve Enerji olmak üzere farklı sektörlerde yatırımlarına devam etmektedir. Turizm alanında da varlığını sürdüren şirket, Ramada Plaza Trabzon ile bu sektördeki 2. yatırımını gerçekleştirmiş oldu. Tasarımı ve deniz manzarasıyla farklılığını hissettiren otelin iç mimarisi Artebel Design- Beril Başaran firmasının imzasını taşıyor.

Başaran Yatırım Holding her zaman, her koşulda müşteri memnuniyetine ve güvenine hizmet ederek; ürün, üretim, servis, satın alma, kalite, sağlık, yönetim, teknoloji ve insan kaynakları gibi birçok alanda küresel boyutta standartları yükselterek Türkiye’yi temsil etmektedir.

Dafa fazla bilgi için :

 
Copyright © 2015 Ramada Plaza Trabzon| Tüm Hakları Saklıdır  Aydınlatma Beyanı